Od ledna 2018 - dva nové kroužky

17. 12. 2017

KOS Křenovice, z.s. nabízí od ledna 2018 dva nové kroužky.

ELEKTROHRÁTKY pro chlapce i děvčata, pro předškoláky i prvňáky

Čas a místo: Kroužek se bude konat každou středu na Domě dětí na Svárovské ulici v Křenovicích, vždy od 17:30 do 18.30.
Vedoucí: Rudolf Kramčík a Milan Mleziva
Zahájení: středa 17. ledna v 17.30
Přihlášení: Maximální počet dětí v kroužku je 12, je nutné dítě přihlásit buď vedoucím kroužku, nebo Zuzce Schořové ve školce nebo ve školní družině, případně přes přihlašovací formulář na webu koskrenovice.cz. Pro členy KOS zdarma.

Děti budou pracovat s českou stavebnicí Boffin, která jim umožní bezpečně hravou formou nahlédnout do tajů elektřiny a elektrotechniky.

MODELÁŘSKÝ KROUŽEK

Komu je kroužek určen?
Chlapcům, ale i děvčatům, ve věku od 7 do 12 let se
zájmem o plastikové modelářství a historii stavěné techniky (není nutná předchozí zkušenost s „modelařinou“).

Čas a místo: Kroužek se bude konat každé pondělí na Domě dětí na Svárovské ulici v Křenovicích, vždy od 17:00 do 18.00.
Vedoucí: Radek Bednařík
Zahájení: pondělí 15. ledna v 17.00
Přihlášení: Maximální počet dětí v kroužku je 10, je nutné dítě přihlásit Zuzce Schořové (ve školní družině) nebo přes přihlašovací formulář na webu koskrenovice.cz. Pro členy KOS zdarma.

Další informace o obou kroužcích najdete na webu koskrenovice.cz. Na všechny zájemce se těší vedoucí i KOS Křenovice.