Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOS připravuje svoji činnost

27. 8. 2018

V současné době připravujeme činnost KOSa pro školní rok 2018/2019 tak, abychom byli schopni děti i jejich rodiče první týden v září seznámit s nabídkou všech kroužků. Většina z nich zahájí svoji činnost v měsíci říjnu; Klub chytrých hlaviček má stanoven termín svého zahájení na úterý 25. září.

Informace o kroužcích, novinkách i dalších aktivitách KOSa, přihlášky do kroužků budou také k dispozici na informační schůzce, která se bude konat 18. září. Včas budeme informovat prostřednictvím dětí i webu. Rodiče budou získávat průběžné informace také v mateřské školce. 
I v letošním roce bude pokračovat spolupráce se společností Věda nás baví; pro děti je opět připravován páteční kroužek s nabídkou nových pokusů.

V plánu máme také akce pro širokou veřejnost, již nyní známe termín řemeslného jarmarku, který se po několika letech změnil. Akce se bude konat v sobotu 3. listopadu. 
Ale ještě užívejte léto!