Jdi na obsah Jdi na menu
 


MAP - Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Slavkov u Brna

Cílem Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání (MAP) je podpořit procesy zvyšující kvalitu vzdělávání v mateřských a základních školách v území ORP Slavkov u Brna prostřednictvím spolupráce zřizovatelů, škol a ostatních aktérů ve vzdělávání na základě systému společného informování, vzdělávání a plánování. MAP je vytvářen prostřednictvím projektu z prostředků EU a směřuje ke zvýšení efektivity přenosu informací, šíření dobré praxe, sdílení zkušeností a partnerské spolupráci mezi obcemi, zřizovateli, školami, zařízeními péče o děti do 15 let, veřejností a všemi zainteresovanými subjekty.

více informací přímo na stránkách MAP


 

 

Příspěvky

Setkání s Petrou Braunovou

26. 3. 2017

Petra Braunová je česká spisovatelka, jejíž dětské knihy nemohou chybět v žádné dětské knihovničce. Nakladatelství Albatros vydává některé z nich v edici První čtení. 

 

Reedukace není doučování

2. 3. 2017

O tom, že reedukace není doučování, se ujistily paní učitelky, které se zúčastnily praktického semináře na téma Reedukační skupiny pro žáky se speciálními poruchami učení na základní škole, který se konal ve středu 1. března ve Slavkově u Brna pod záštitou MAP v ORP.

 

Seznámení s Hejného matematickou metodou

16. 2. 2017

Prof. RNDr. Milan Hejný, CSc. je český a slovenský matematik, odborník na didaktiku matematiky, profesor Pedagogické fakulty UK v Praze.

 

Parametry polytechnické učebny

15. 2. 2017

V rámci MAP rozvoje vzdělávání v území ORP Slavkov u Brna se uskutečnila 9. února 2017 exkurze do polytechnické učebny v Základní škole dr. Milady Horákové v Kopřivnici. Akce se zúčastnili jak vyučující a vedoucí pracovníci základních škol, tak i zástupci obcí a svazů obcí.