Otnická laťka 2014

OTNICKÁ LAŤKA

S velikým nadšením a sportovním duchem jsme se týden před Velikonocemi  15.4. 2014 vydali do ZŠ Otnice na tradiční Otnickou laťku.

Přijeli jsme, v porovnání  s jinými školami, v malém počtu – 3 hoši – Viktor Hošek – 7.třída, Tadeáš Moudrý a Michal Klofáč – 9.třída, ale o to s větším úspěchem a výbornými výkony jsme odjížděli.

Krásné 2.místo v kategorii mladší žáci obsadil Viktor, který zdolal laťku ve výšce
150 cm ( vítěz skočil jen o 3 cm výše), Tadeáš v kategorii starších žáků si odvážel pomyslnou bramborovou medaili, tedy 4.místo – 156 cm a Michal ve stejné kategorii skončil na pěkném 8.místě výkonem 145 cm.

Všichni tři chlapci bojovali s maximálním úsilím a překonali svoje osobní rekordy.

Patří jim veliká gratulace a poděkování!!

Pavlína Stloukalová