Vybíjená

Dne 15.6.2017 se vybraní žáci 3. a 4. třídy zúčastnili finále 7. ročníku turnaje ve vybíjené O pohár DSO Ždánický les a Politaví. Pořadatelem byla ZŠ Otnice, která v posledních dvou ročnících turnaje zvítězila. Organizace neměla chybu. V základní skupině jsme se utkali nejdříve ze ZŠ Komenského Slavkov u Brna a se ZŠ Šaratice. Oba zápasy jsme vyhráli, i když  to nebylo úplně jednoduché. Ve skupině jsme obsadili první místo a tak se dostali do finále, kde jsme nastoupili proti ZŠ Otnice. Náš soupeř byl velmi dobře připravený, vždyť předchozí den se stal vícemistrem ČR ve vybíjené. Získat první místo se nám nepodařilo, ale naše děti byly moc šikovné a gratuluji jim k 2. místu. Za 7 leté trvání turnaje to bylo pro Křenovice první umístění na stupních vítězů!

Zuzana Schořová

Náhledy fotografií ze složky Vybíjená