Krmítka pro Křenovice

11. 1. 2021

krmitka.jpg

Lednová akce KOSa

Krmítka jsou bohužel k 8. 1. rozebrána.

Sledujte naši mapu.

Popis akce:
KOS má pro zájemce „stavebnice“ krmítek pro ptáčky, která budou rozvěšena po naší obci.

A jaký je úkol pro děti s rodiči?

• Najděte takové vhodné místo pro krmítko, aby bylo na veřejném prostranství v obci, případně na soukromém pozemku, ale aby bylo vidět „z ulice“.
  • Napište e-mail na muli.s@seznam.cz, nebo SMS na 602 763 683 (J. Schovancová), a tak potvrďte svůj zájem. Můžete psát také přímo na FCB pod příspěvek.
  • Vyzvedněte si díly u Zuzky Schořové (po domluvě – 722 672 277).
  • Společně s dětmi krmítko sestavte. Pokud si nevíte rady, na této stránce najdete návod www.map-slavkov.cz/stavebnice-ve-vyuce2.
  • Při sestavování vyfoťte děti. Nebudeme zveřejňovat, jen chceme, aby se děti na sestavení také podílely.
  • Krmítko zavěste a pořiďte fotografii jeho umístění.
  • Fotografie zašlete na muli.s@seznam.cz.
  • Nezapomeňte nasypat ptáčkům a také průběžně doplňovat.

Odpovědi na otázky

*** krmítka jsou zdarma *** krmivo nedodáváme *** díly budou připraveny koncem 1. lednového týdne, včas budeme informovat ***  je nutné krmítko sestavit co nejdříve *** k dispozici je 30 krmítek *** vhodné i pro maminky, babičky ***

Těšíme se na vaši pomoc.

Průběžně bude tvořena a zveřejňována mapa krmítek. S dětmi můžete při procházkách najít některá z nich.