Jdi na obsah Jdi na menu
 


Distanční výuka pro předškoláky

VLOŽENO DALŠÍ TÉMA PRO DISTANČNÍ VÝUKU 

Formou distanční výuky jsme si pro předškoláky připravily týdenní plán na téma - POHÁDKOVÉ JARO, které je rozpracováno do dvou částí. Každá část bude na cca týden. Pracovat a zapojit se mohou i ostatní děti (nejen předškoláci). Budeme rády, když se s námi podělí o fotky či video :-) 

Děti si udělají "portfolio", kam si vloží vypracované materiály. Mohou si ho udělat formou krabice, kam vloží i své výrobky. Takto si celé portfolio přinesou do MŠ po znovuotevření, aby se mohly podělit s ostatními dětmi o zážitky ze svých prací a vypracovaných materiálů. 

 

(POZN. - HYPERTEXTOVÝ ODKAZ otevřu ve wordu tak, že na něj kliknu pravým tlačítkem myši a zvolím OTEVŘÍT HYPERTEXTOVÝ ODKAZ)

Word      POHÁDKOVÉ JARO 1. ČÁST         pdf      POHÁDKOVÉ JARO 1. ČÁST            

Word      POHÁDKOVÉ JARO 2. ČÁST         pdf      POHÁDKOVÉ JARO 2. ČÁST.pdf

Word      HODY, HODY, DOPROVODY          pdf      HODY, HODY, DOPROVODY

Word      MOJE KNIHA                                   pdf      MOJE KNIHA