Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce plánované na květen 2018

7. - 11. 5. Anglie
10. 5. Slavíček - Bučovice
10. 5. Není včela jako včela - Lipka - 3. třída
10. 5. Návštěva knihovny - Křenovice - 2. třída
15. 5. Edukační skupinky pro budoucí prvňáky
16. 5. Battlefield Brno
17. 5. Takové domácí divadlo - Divadlo na Orlí - 1.A a 1.B
18. 5. Okresní kolo Mc Donald's Cup
22. 5. Sportovní den pro 1. stupeň
26. 5. Pod křenovskou Májou

Akce plánované na duben 2018

5. 4. Zápis do první třídy
6. 4. DBP - Sexuální a reprodukční zdraví - 8. třída
6. - 7. 4. Soustředění Křenováčku - DDM Křenovice
10. 4. Třídní schůzky
12. a 16. 4. Přijímací řízení na SŠ - čtyřleté obory
13. a 17. 4. Přijímací řízení na SŠ - šesti a osmileté obory
14. 4. Otevírání stadionu ve Slavkově - atletika
19. 4. Soutěž v anglickém jazyce - vybraní žáci
23. 4. Mc Donald's cup
23. 4. Slavíček - Slavkov
23. - 27. 4. Akce ke Dni Země (bude upřesněno)
25. 4. ZOO Hodonín, Mikulčiče - 7. třída
26. 4. Mc Donald's cup
27. 4. Papouščí ZOO Bošovice - 1.A, 1.B a 2. třída
30. 4. Čarodějnice

Akce plánované na březen 2018

1. 3. Divadlo BP Brno - Tři mušketýři - 4. a 5. třída
2. 3. Komiksový workshop 5. a 6. tř. (9:00), 3.A a 3.B (11:00)
13. 3. Edukativní skupinky pro předškoláky
14. 3. Divadlo BP Brno - Zločin kolem nás - 9. tř.
14. 3. Okresní kolo v recitační soutěži - Paťa Pavlíková 8. tř.
15. 3. Den otevřených dveří
24. 3. Velikonoční dílničky - KOS - školní jídelna
27. 3. Otnická laťka

Akce plánované na únor 2018

2. 2. Pololetní prázdniny
5. 2. - 9. 2. Jarní prázdniny
19. 2. - 23. 2. Anglický týden - projekt
13. 2. Edukativní skupinky pro předškoláky
28. 2. Divadlo BP Brno - Tři mušketýři - 4. a 5. třída (přesunuto)

Akce plánované na leden 2018

7. - 11. 1.. LVVZ Vernířovice
12. 1. Školní ples
17. 1. ŠD - Planetárium Morava
17. 1. Dějepisná olympiáda - Vyškov
19. 1. Svět kolem nás Karibik - 5. až 9. třída
30. 1. Školní kolo Zazpívej slavíčku

Akce plánované na prosinec 2017

1.12. Ležení "Napoleoni" 1. - 5. tř. + 8. tř.
3. 12. Rozsvěcení vánočního stromu
4. 12. Školní žákovský parlament
5. 12. Mikuláš
5. 12. Autorské čtení 1.A, 1.B a 4. tř.
6. 12. Zdravá pětka - 3.A a 3.B
8. 12. Fotografování prvňáků - Vyškovský deník
9. 12. Křenováček - vánoční vystoupení
11. 12. - 15. 12. Zdravý týden
12. 12. Čert a Káča - DBP Brno - 1.A, 1.B, 2. tř.
13. 12. Jarmark ve školní družině
20. 12. Výtvarné vánoční dílničky - 1. až 9. tř.
20. 12. Vánoční dílničky ve školní družině
21. 12. Školní kolo v soutěži v Aj
22. 12. Tradiční vánoční zpívání

Akce plánované na listopad 2017

2.11. Plavecký výcvik - 3.A a 3.B
9. 11. Plavecký výcvik - 3.A a 3.B
13. 11. Vánoční fotografování
15. 11. Koncert - Bokomara
16. 11. Dějepisná olympiáda - šk. kolo - 2. stupeň
16. 11. Plavecký výcvik - 3.A a 3.B
17. 11. Jarmark
21. 11. JUDr. Živěla - přednáška pro 8. a 9. třídu
21. 11. Pohovorové hodiny
21. 11. Divadlo Bolka Polívky - Čtyřlístek - 3.A a 3.B
23. 11. Cvičíme pro radost - 4. třída
23. 11. Plavecký výcvik - 3.A a 3.B
24. 11. Vystoupení Křenováčku - Blansko
29. 11. Po Slavkovském bojišti - 8. třída
30. 11. Plavecký výcvik - 3.A a 3.B

Akce plánované na říjen 2017

2. 10. Fotografování prvňáčků
3. - 4. 9. Mise Battlefield Chrudim - vybraní žáci 9. třídy
4. 10. Plavecký výcvik - 1.A, 1.B, 2. třída
5. 10. Plavecký výcvik - 4. třída
6. 10. Den řemesel - celá škola
9. 10. ÚP Vyškov - 9. třída
9. 10. Mahenova knihovna - 5. třída
11. 10. Plavecký výcvik - 1.A, 1.B, 2. třída - poslední
12. 10. Plavecký výcvik - 4. třída
13. - 15. 10. Soustředění Křenováčku Ruprechtov
16. 10. Mahenova knihovna - 7. třída
16. 10. Zvířata v ohrožení ZOO Brno - 6. třída
16. 10. Zahradnická výstava - celý 1. stupeň
19. 10. Plavecký výcvik - 4. třída - poslední
19. 10. Veletrh SŠ Slavkov - 9. třída
24. 10. Divadélko 1. pomoci - 1. až 3. třída
31. 10. Divadélko 1. pomoci - 4. a 5. třída

Akce plánované na září 2017

4. 9. Slavnostní zahájení školního roku
12. 9. Třídní schůzky - 3.A a 3.B
13. 9. Plavecký výcvik - 1.A, 1.B, 2. třída
14. 9. Plavecký výcvik - 4. třída
19. 9. Třídní schůzky
20. 9. Plavecký výcvik - 1.A, 1.B, 2. třída
21. 9. Plavecký výcvik - 4. třída
25. - 27. 9. Adaptační pobyt Netín - 5. a 6. třída
26. 9. Do obory za zvířátky - 1.A a 2. třída
27. 9. Plavecký výcvik - 1.A, 1.B, 2. třída
29. 9. Divadelní představení DRAKu