Jdi na obsah Jdi na menu

Volejbal H4 okresní kolo

Dne 30.5.2023 se vybraní chlapci z 2. stupně zúčastní, v rámci školní sportovní ligy, turnaje ve volejbale. Akce se konala ve sportovní hale v Rousínově. Turnaje se zúčastnilo celkem 5 družstev - ZŠ Rousínov, ZŠ Vyškov Nádražní, ZŠ Vyškov Tyršova a ZŠ Ivanovice na Hané. Hrálo se systémem každý s každým. Všechny zápasy kluci vyhráli 2:0, ale rozhodně to nebylo jednoduché, jak by se mohlo zdát podle výsledku. Nějtěžším a velmi kvalitním soupeřem bylo pro nás družstvo z Rousínova. Kluci se vzájemně znají i z volejbalové okresní soutěže, kde pravidelně měří síly. První set jsme vyhráli  s přehledem, ale druhý nám dal "zabrat". V druhém setu jsme od začátku stále prohrávali. Za stavu 11:19 snad už nikdo nevěřil v obrat. Ale jak se říká, nikdy neříkej nikdy a po osmi podáních Martina Michalského, jsme stav otočili na 20:19. Rousínov se nevzdával a tak koncovka byla opravdu napínavá. Nakonec jsme druhý set vyhráli v poměru 27:25.

Kluci po 4 vítězstvích postoupili do krajského finále, které se bude konat 30.5. na ZŠ ve Šlapanicích. Gratulujeme!