Jdi na obsah Jdi na menu
 


Leden ve ŠD

Leden ve školní družině

 

Od počátku nového roku školu navštěvují pouze žáci 1. A, 1. B a 2. třídy. Organizaci školní družiny to ale zasáhlo jen částečně. Počet oddělení ŠD zůstává. Třídy se nesmí míchat, takže jsou děti společně z jednotlivých tříd celý den i v družině. Musíme dodržovat hygienická opatření, nosit roušky, ale ani to nám nebrání užít si společně každé odpoledne, jak jsme zvyklí. Tvoříme, používáme různé výtvarné techniky, snažíme se být hodně na čerstvém vzduchu, hrajeme deskovky. Chodíme na procházky, na školní hřiště, bobujeme, koulujeme se..... wink. Je nám tady trochu smutno, už teď se těšíme na ostatní žáky a učitele!

 

Poděkování

1.1.2021 odešla do důchodu naše milá hlavní vychovatelka paní Kamila Mazálková. Rádi bychom jí touto cestou za celý pedagogický sbor poděkovali za její perfektní práci a péči o děti a popřáli jí jen to nejlepší a hlavně hodně zdraví!

 

Vychovatelé ŠD