Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce plánované na únor 2020

4. 2. Edukativní skupinky
4. 2. Školní kolo recitační soutěže pro 1. stupeň
11. 2. Školní kolo recitační soutěže pro 2. stupeň
12. 2. Moje dítě online, hry, sítě, internet a já - MAP
25. 2. Mahenova knihovna - 5.A
26. 2. Svět kolem nás - Čína - říše za velkou zdí - 5. až 9. třída
26. 2. Abeceda peněz - 4. třída
27. 2. Mahenova knihovna - 5.B

Akce plánované na leden 2020

5. - 9. 1. LVVZ Vernířovice
10. 1. Školní ples
15. 1. Okresní kolo dějepisné olympiády - Vyškov
28. 1. Divadélko pro školy
30. 1. Kino Slavkova - 1. - 4. třída

Akce plánované na prosinec 2019

1. 12. Rozsvěcení vánočního stromu
3. 12. Den řemesel - 3.A a 3.B
3. 12. Po slavkovském bojišti - 8.tř.
3. 12. Jarmark ve školní družině
6. 12.

Preven. programy - 3.A a 3.B - Kamarádi online,
4.tř. - Děti a sociální sítě, 5. a 6.tř. - Hazard kolem nás

7. 12. Ten vánoční čas - Křenováček
10. 12. Vystoupení ve Slavkově - Křenováček
10. 12. Dílny ve školní družině
10. 12. Mladý chemik, Brno
12. 12. Soutěž v anglickém jazyce - základní kolo - 3.-5. tř.
16. 12. Apple Crumble - výroba anglické sladkosti - 7. tř.
17. 12. ŠD 2. oddělaní - deskové hry - workshop
20. 12. Vánoční zpívání, třídnické hodiny

Akce plánované na listopad 2019

1. 11. Plavecký výcvik - 2. a 4. třída
1. 11. Den biologie - Pdf MU - 9. třída
4. 11. Návštěva úřadu práce Vyškov - 9. třída
5. 11. JUDr. Živéla - Trestní a rodinné právo - 8. a 9. třída
7. 11. ŠD 3. oddělení - ozoboti - workshop
8. 11. Plavecký výcvik - 2. a 4. třída
9. 11. KOS - výstava
11. - 22. 11. ČŠI - výběr zjišťování výsledků vzdělávání - 8. třída
13. 11. Zájezd do Vídně - 7. až 9. třída
14. 11. Já nic, já muzikant - 1. až 3. třída
15. 11. Plavecký výcvik - 2. a 4. třída
16. 11. KOS - jarmark
18. 11. ŠD 2. oddělení - deskové hry - workshop
19. 11. Třídní schůzky
21. 11. S hudbou proti drogám - 3. až 9. třída
24. 10. ŠD 1. oddělení - deskové hry - workshop
22. 11. Plavecký výcvik - 2. a 4. třída
22. 11. KOS - workshop
25. 11. ŠD 3. oddělení - deskové hry - workshop
26. 11. Dr. Uzel - Sexuální a reprodukční zdraví - 8. třída

Akce plánované na říjen 2019

1. 10. Aby učení nebylo mučení - MAP
4. 10. Plavecký výcvik - 1. tř. + 3.A + 3.B
4. - 6. 10. Soustředění Křenováčku - Ruprechtov
7. 10. The Bear theatre - anglické divadlo s rodilými mluvčími - 4. - 9. tř.
7. 10. Výstava zahrádkářů - 1. - 5. tř.
8. 10. Vánoční focení 1. - 3. tř.
9. 10. Zemědělství žije - 3.A a 3.B
11. 10. Plavecký výcvik - 1. tř. + 3.A + 3.B
11. 10. Chovatelský výstava - 2. tř.
16. 10. Bosch Mikulov - 9. tř.
18. 10. Plavecký výcvik - 1. tř. + 3.A + 3.B
19. 10. Podzimní dílničky - KOS
24. 10. Veletrh středních škol Vyškov - 9. tř.
24. 10. Přírodovědný klokan
25. 10. Plavecký výcvik - 2. tř. + 4. tř.
31. 10. Halloweenská noc

Akce plánované na září 2019

1. 9. MFF Brno - Křenováček
2. 9. Zahájení školního roku
4. - 6. 9. Adaptační pobyt 5.A a 5.B - RS Záseka Netín
7. 9. Těšany - Křenováček
9. 9. Focení prvňáčků
16. - 18. 9. Adaptační pobyt 6. tř. - chata Relax Čeložnice
20. 9. Plavecký výcvik - 1. tř. + 3.A + 3.B
24. 9. Třídní schůzky
25. 9. Komiks KOS - 3.A a 3.B
27. 9. Plavecký výcvik - 1. tř. + 3.A + 3.B