Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce plánované na leden 2023

8. - 12. 1. Lyžařský výcvikový kurz
13. 1. Školní ples
27. 1. Svět kolem nás - Tanzanie divoké srdce Afriky - 6. - 9. třída
31. 1. Pololetní vysvědčení

Akce plánované na prosinec 2022

2. 12. Zdravá pětka - 2. a 3. třída
6. 12. Dějepisná olympiáda - vybraní zájemci
6. 12. Florbal H4
7. 12. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
13. 12. Anglická soutěž - vybraní zájemci 4. - 9. třída
  Vánoční prázdniny od pátku 23. 12. 2022 do pondělí 2. 1. 2023

Akce plánované na listopad 2022

2. 11. Plavecký výcvik - 1.A, 1.B, 3. tř.
4. 11.  Moravské zemské muzeum Brno Pravěk a Velká Morava - 4. tř.
4. 11. Florbal H3 - Slavkov
6. 11.  IQ mánie - KOS
9. 11. Plavecký výcvik - 1.A, 1.B, 3. tř.
15. 11. Třídní schůzky
15. 11. Informativní schůzka pro rodiče vycházejících žáků
16. 11. Plavecký výcvik - 1.A, 1.B, 3. tř.
16. 11. ŠD - jarmark
17. 11. Státní svátek
18. 11. Ředitelské volno
21. 11. Divadlo pan Urbánek - 1. stupeň
23. 11.  Plavecký výcvik - 1.A, 1.B, 3. tř.
23. 11. Vídeň - 8. + 9. třída
30. 11. Plavecký výcvik - 1.A, 1.B, 3. tř.

Akce plánované na říjen 2022

4. - 6. 10. Ekopobyt Ruprechtov - 6.A a 6.B
5. 10.  Plavecký výcvik - 2.A, 2.B, 4. tř.
7. 10.  Zahrádkářská výstava - 1. - 6. třída
7. - 9. 10. Soustředění Křenováčku
12. 10. Plavecký výcvik - 2.A, 2.B, 4. tř.
13. 10. Veletrh SŠ, Slavkov - 9. tř.
14. 10. Chovatelská výstava - 1. - 3. třída
15. 10. Podzimní dílničky - KOS
19. 10. Plavecký výcvik - 2.A, 2.B, 4. tř.
25. 10.  Úřad práce - 9. třída
26. 10. - 27. 10. Podzimní prázdniny
28. 10. Státní svátek

Akce plánované na září 2022

1. 9.  Zahájení školního roku
7. 9.  Sportovní den pro 1. - 4. třídu
8. 9.  Ty svět změníš - wokrshop - 7. - 8. tř.
7. - 9. 9.  Republikové finále Sazka olympijský víceboj Brno - Ondra Růžička
12. - 14. 9.  Adaptační pobyt rekreační středisko Záseka Netín - 5. tř.
13. 9.  Microsoft Praha - 9. tř.
14. 9.  Plavecký výcvik - 2.A, 2.B, 4. tř.
15. 9.  Třídní schůzky
21. 9.  Plavecký výcvik - 2.A, 2.B, 4. tř.
23. 9.  TECHDAY - 6. - 9. tř.