AKCE NA MĚSÍC ŘÍJEN
DIVADÉLKO VE ŠKOLCE
1.10. 2021 O ZLOBIVÉ NOTĚ (Divadlo plyšového medvídka) Začátek: 9:30 hodin, cena 60 Kč
20.10.2021 O ŠÍPKOVÉ RŮŽENCE (Divadlo Kejkle) Začátek: 10:45 hodin, cena: 60 Kč
Peníze za divadla budou vybírány u p. učitelek. Pokud nebude dítě přítomno, peníze budou převedeny na další akci nebo vráceny.

INFORMACE PRO RODIČE

PŘÍCHOD DĚTÍ DO MŠ:6:30 - 8:15. 8:15 už by měly být děti ve třídě. Prosíme o dochvilnost. Děkujeme :-)
VYZVEDÁVÁNÍ DĚTÍ PO OBĚDĚ: 12:00 - 12:30
ODPOLEDNÍ VYZVEDÁVÁNÍ DĚTÍ:15:00 -17:00
ODHLAŠOVÁNÍ DĚTÍ: do 13:00 na telefonu nebo do sešitu v šatně, jinak oběd propadá. První neomluvený den máte na oběd nárok. Vyzvednout si ho můžete od 11:00 do 11:30 v kuchyni. Ostatní neomluvené dny se oběd počítá za stanovenou cenu.
ZNAČENÍ OBLEČENÍ: je dobré, když mají děti podepsané věci (obuv, oblečení), zejména malé děti, které si ho samy nepoznají - mohou mít s kamarádem stejné.

SEZNAM VĚCÍ DO MŠ :-)
příspěvek na 1. pololetí 300 Kč
pohodlné oblečení a obuv do třídy
gumáky a pláštěnku na pobyt venku
oblečení na školní zahradu
náhradní oblečení do třídy
pyžamo - měníme každý týden
kartáček a pastu - pouze pro děti, které si umí
samostatně čistit zuby, neplatí pro třídu Berušek
holky - mohou mít ve skříňce náhradní gumičky/sponky do vlasů

Výsledky Zápisu do Mš pro školní rok 2021/2022

MŠ přijatí.PDF
MŠ-nepřijatí.PDF

Informace k provozu MŠ

- zákonný zástupce při vstupu do mateřské školy použije dezinfekci na ruce a vždy se v prostorech Mš pohybuje v roušce
- doprovázející osoba se v prostorech školy pohybuje pouze po nezbytně nutnou dobu – zejména předání, vyzvednutí dítěte.
- prosíme rodiče, aby nevstupovali s dětmi do třídy
- do školky chodí pouze děti zdravé.
- Nikdo s příznaky infekce dýchacích cest, které by mohly odpovídat známým příznakům COVID-19 (zvýšená tělesná teplota, kašel, náhlá ztráta chuti a čichu, jiný příznak akutní infekce dýchacích cest) nesmí do školy vstoupit.
- Prosíme o ohleduplnost vůči ostatním a zvážení přítomnosti dítěte v MŠ.
- Děti budou mít s sebou v šatně 2 roušky – pro případnou potřebu (v sáčku ve své skříňce). Děkujeme za pochopení Kovaříková

AKTIVITY V MŠ

LOGOPEDIE  probíhá ve čtvrtek 1x za 14 dní. Čas je určen vždy dle objednání. Lekce probíhají v kanceláři MŠ - vchod Berušky - poté vstup dveřmi pod schody označené "LOGOPEDIE".
DALŠÍ LOGOPEDIE BUDE VE ČTVRTEK 30.9.2021.
Tel. číslo na paní logopedku p. Mgr. Procházkovkou je: 733 533 339

KERAMIKA - vede p. uč. Korábová
ESS - Edukativně stimulační skupinky - vede p. uč. Orálková ve třídě u  Kytiček

Je nutná přítomnost rodičePouze pro předškoláky. Je to  dobrá příprava pro dobrý vstup do 1. třídy ZŠ.
Nemusí absolvovat děti, které již skupinky absolvovaly v loňském školním roce, a pokud víte, že dítě bude mít odklad školní docházky.

Distanční výuka pro předškoláky

Provozní doba MŠ