KOS

Kdo, co je to KOS Křenovice, z.s.?

Spolek, který se snaží organizovat mimoškolní činnost dětí v Křenovicích formou kroužků s různou orientací; nabízíme kulturní a sportovní akce, a to nejen pro děti, ale také pro širokou veřejnost.

O své činnosti informujeme na www.koskrenovice.cz

Příspěvky

Loučení s létem

KOS připravuje ve spolupráci s ostatními spolky v Křenovicích akci pro děti i dospělé - Loučení s létem. Těšíme se na všechny v sobotu 28. 8. na Sokolském hřišti, od 15.00 do 22.00.

24. 8. 2021 | Rubrika: KOS

Kroužky, přihlášky, informace

Nabídku kroužků připravujeme. Zájemci se s kroužky mohou seznámit v sobotu 28. 8. na Sokolském hřišti v Křenovicích na akci Loučení s létem.

24. 8. 2021 | Rubrika: KOS

KŘEN - KIDS 2021

KOS zve na výstavu modelů letadel naší modelářské mládeže, ale také mistrů v oboru z celé České republiky. Zájemci si mohou postavit nějaký model. Organizátoři mají připravenu spoustu.
Těší se křenovičtí modeláři!

23. 8. 2021 | Rubrika: KOS