Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠD - září

Září ve školní družině

Ještě jsme se ani "neotočili" a září máme za sebou....Prvňáci krásně zvládli nástup nejen do školy, ale také do družiny, za což jsme moc rády. Dětem se snažíme v družině vytvořit příjemné prostředí, i když máme školní družiny v kmenových třídách. V polovině září jsme strávili pěkné odpoledne na fotbalovém hřišti. Opékali jsme špekáčky, udržovali oheň, což děti hodně bavilo :-), hráli různé hry a seznamovali se. Rovnou jsme se také vrhli na výtvarnou činnost, ale dáváme taky velký prostor dětem pro svoje aktivity a pobyt venku. Připravili jsme také práce do výtvarné soutěže, která se bude konat v rámci výstavy našich křenovických zahrádkářů. Výstava proběhne počátkem října. Ukázky naší činnosti naleznete ve fotogalerii. Neváhejte a podívejte se! 

Vychovatelky ŠD

 

Náhledy fotografií ze složky ŠD - září