Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠD březen 2023

Březen ve školní družině

Měsíc březen byl sice pro školáky kratší o jarní prázdniny, ale i tak jsme toho s dětmi ve školní družině stihli hodně. Užili jsme si poslední tři pátky ve sportovní hale. Hned po Velikonocích vyměníme halu za fotbalové hřiště. Děti to zde mají rády, je zde hodně možností pro společné i individuální hry. Uskutečnili jsme s v jednotlivých družinách turnaj v deskových hrách. Vítězové se v květnu utkají proti družstvu z družiny v Hruškách. Akce se uskuteční na ZŠ Hrušky. Děti také hodně tvořily, maminkám k MDŽ, k Velikonocům, ale také na téma jaro. Nejvíce nás tento měsíc potěšily nové lavičky na školním hřišti, za které tímto děkujeme. A na co se těšit v dubnu? Čeká nás výlet na Jalový dvůr a tak nám držte palce, ať nám vyjde počasí!

Vychovatelky ŠD

 

Náhledy fotografií ze složky ŠD březen