Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠD leden 2022

Leden ve školní družině

 

Leden v naší družince byl tak trochu ve znamení nemocí a tak jsme některé aktivity museli přesunout do měsíce února. Jednalo se zejména o "Hec olympiádu". Děti se nemusí obávat, o netradiční disciplíny nepřijdou a soutěže uskutečníme v polovině února.

V lednu jsme se hlavně věnovali svátku "Tří králů", tvořili jsme, povídali si nejen o svátku, ale také o charitativní sbírce, která v naší vesnici probíhala. Druhým naším velkým tématem byly zimní sporty a tak děti vyráběly lyžaře, snowboardisty, malovaly zimní krajinu. Povídali jsme si o známých i méně známých sportech a taky o našich sportovcích. Škoda jen, že nám počasí nepřálo a zatím jsme si kromě jednoho dne moc neužili zimních radovánek!

Polovina školního roku je za námi a my se těšíme na tu druhou. V únoru nás čeká mobilní planetárium, které mají děti ve velké oblibě a další aktivity. Sledujte fotogalerii.

 

Vychovatelky ŠD

 

Náhledy fotografií ze složky ŠD leden