Únor 2022

Únor ve školní družině

Karantény a ředitelské volno jsme si odbyli v lednu, a tak v únoru už jsme se mohli naplno věnovat našim aktivitám a činnostem, které děti v družině baví. Do našeho programu jsme zařadili tři hlavní témata. První se týkalo Olympijských her v Pekingu. S dětmi jsme si povídali o zimních sportech, řešili jsme kvízy, povídali o Olympijském festivalu v Brně a v neposlední řadě jsme fandili našim sportovcům. Dalším tématem byl svátek sv. Valentýna, který sice není naším svátkem, ale stává se stále více oblíbeným. Koncem měsíce jsme se zaměřili na masopust. Povídali si o něm, zjišťovali, jak probíhá v Křenovicích, jaký je jeho význam a dozvěděli se spoustu zajímavostí.  Věříme, že to děti bavilo, a že pro ně bude březen neméně zajímavý.

Vychovatelky ŠD

Náhledy fotografií ze složky Družina - únor