Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lyžařský výcvikový kurz - aktuální info

Aktuální informace k lyžařskému výcviku

Stále sledujeme aktuální dění, nařízení vlády, změny v podmínkách pobytů… a komunikujeme s ubytovatelem. Současný stav je takový:

  • S kurzem počítáme
  • Žáci očkovaní nebo ti, kteří Covid prodělali, odevzdají pokud možno vytištěné potvrzení o očkování či prodělání nemoci
  • Žáci, kteří očkovaní nejsou a nemoc neprodělali, musí před odjezdem na PCR test (nejlépe 31.12.). Ten nesmí být při nástupu starší jak 72 hodin a měl by pro účely školních výcviků platit týden (platí na ubytování i vleky) – ověřeno u ubytovatele.
  • Připomínám i zajištění dokladu o zdravotní způsobilosti (neplatí pro žáky registrované u MUDr. Šilerové)
  • Je nutné mít doklad o seřízení lyží, případně prohlášení rodičů o odpovědnosti za seřízení lyží (nutné pro pojistné události v případě úrazu)
     

Pokud by se z důvodu zhoršené epidemiologické situace kurz nekonal, budeme hledat jarní termín a doufat ve zlepšení situace. Pokud by neproběhl vůbec, ručíme za vrácení zálohy 2000 okamžitě a budeme vyjednávat o vrácení částky 500 od ubytovatele (počítejte s delším časovým odstupem).

 

Zatím platí všechny další informace k odjezdu, které jste dostali.

Případné dotazy R. Kokešová 607173526 nebo rekok@seznam.cz