Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše zážitky - 1. a 2. ročník

Naše cesta za pirátským pokladem ...

V pondělí 14. 6. 2010 jsme vypluli na naši pirátskou cestu za pokladem do Nekoře. Moc se nám tam líbilo, sluníčko nám svítilo a my jsme mohli soutěžit a vyhrát poklad. Navštívili jsme také přehradu Pastviny a její okolí, vydali jsme se do Letohradu, prohlédli jsme si tam zámeckou zahradu, poznávali jsme zvířátka v ZOO ve Dvoře Králové nad Labem a navštívili jsme areál zámku v Častolovicích, kde je přístupný i zvěřinec a dětské hřiště. Hráli jsme spousty her, chytali jsme papoušky, kormidlovali jsme, snažili si zapamatovat básničky, vyzdobili jsme si pirátské šátky a vytvořili také naše pirátské vlajky. Splnili jsme spousty úkolů. Získali jsme klíč ke zlaté pirátské truhlici plné pokladů a museli jsme si ji najít. Pak už nezbývalo nic jiného, než si poklad rozdělit a vyplout na zpáteční cestu do Křenovic a Hrušek. Vše je pečlivě zdokumentováno  a Vy si fotky můžete prohlédnout v naší fotogalerii.