Broumovská vrchovina

Ve dnech 13. 6. - 16. 6. se žáci 6. až 8. třídy zúčastnili školního výletu. V úterý jsme navštívili vojenskou pevnost Dobrošov, kde nás seznámili s její historií a prohlédli jsme si všechna patra. Do nejnižšího podlaží bylo třeba zdolat asi 300 schodů. Další den následoval výlet do Adršpašských a Teplických skal. Obdivovali jsme skalní útvary jako je Cukrová homole, Koberce, Starosta a Starostová. Večerní program probíhal individuálně po třídách. Ve středu dopoledne se žáci rozdělili na týmy a hráli různé teambuildingové aktivity. Odpoledne se jelo do Police nad Metují na výstavu stavebnice Merkur. Zhlédli jsme Karlštejn, Petřínskou rozhlednu, kolotoče a další složené objekty. Večer se zpívalo při kytaře. Poslední den jsme navštívili Babiččino údolí. Paní průvodkyně nás seznámila s životem Boženy Němcové a všichni se vyfotili u sousoší babičky s dětmi.

Domů jsme se tak vraceli plni nových zážitků.