Prezentace her společnosti Albi

Ve dnech 6. 12., 12. 12. 2016 a 21. 2. 2017 se ve třech odděleních školní družiny ZŠ Křenovice (celkem asi 75 dětí) uskutečnila prezentace společenských her společnosti Albi. Ukázku her vedl pan Michal Mrskoš, který pracuje pod hlavičkou Turistického oddílu mládeže Štíři v Bučovicích.

Děti se rozdělily do několika skupin a společně hrály vybrané hry. Pravidla jim vždy pan Mrskoš vysvětlil, děti se mezi vytvořenými herními místy střídaly. Všichni si mohli vyzkoušet spoustu deskových nebo karetních her určených pro různé množství hráčů např. Raz dva, Karma, Ubongo, Leo musí ke kadeřníkovi apod.

Tímto děkujeme panu Mrskošovi za jeho volný čas, který našim žákům věnoval, a za pěkně strávené odpoledne.

Zuzana Schořová