Adaptační pobyt

Ve dnech 25. – 27. 9. proběhl adaptační pobyt pro žáky 5. a 6. ročníku ZŠ Křenovice v RS Záseka Netín. Akce se zúčastnilo 36 dětí a 5 pedagogů.

Cílem bylo stmelení třídních kolektivů, lepší vzájemné poznání dětí i vyučujících. Pobyt byl zaměřen na teambuildingové aktivity. Děti v šesti týmech plnily společné úkoly (některé zaměřené na fyzickou zdatnost, některé na spolupráci, kreativitu, znalosti), vymýšlely strategie jak dosáhnout úspěchu, ale také se musely umět smířit s neúspěchem, přijímaly různé role v týmu.

Pobyt splnil veškerá očekávání. Dětem se líbila zejména aktivita Magic Battle, noční hra s hádankami, „orienťák“ a kvíz.

Akce byla finančně podpořena částkou 25000 Kč z dotace Jihomoravského kraje na naplňování minimálních preventivních programů v rámci projektu Pohodová škola 2.

Mgr. Regina Kokešová – vedoucí kurzu

Náhledy fotografií ze složky Adaptační pobyt 5. a 6. třídy