Další úspěch fotbalistů

Další úspěch fotbalistů ZŠ Křenovice

Dne 26. 4. 2018 se konalo okrskové kolo turnaje v kopané Mc Donald´s Cup na hřišti v Křenovicích. Hrálo se v kategorii 1. – 4. třída. Tohoto turnaje se zúčastnilo 6 družstev základních škol – Křenovice, Slavkov Komenského, Slavkov Tyršova, Šaratice, Otnice a Bošovice. V konkurenci těchto škol se fotbalisté ZŠ Křenovice prosadili velmi výrazně a s rozdílem třídy celý turnaj vyhráli. Tím postoupili, stejně jako jejich starší kamarádi, do okresního kola tohoto turnaje, které se bude hrát 18. 5. ve Vyškově. Postup obou družstev je vynikající výkon. Vedení školy děkuje všem za vzornou reprezentaci školy.

Družstvo hrálo ve složení – Vojtěch Růžička, Jan Plachetka, Jakub Zdražil, Tomáš Barák, Tomáš Fojtík, Adam Bednář, Ondřej Matějka, Tomáš Fábera, Ondřej Růžička a Patrik Slabý.

Mgr. Ivan Mazáč