Jdi na obsah Jdi na menu

O pohár rozhlasu 2019

O pohár rozhlasu

V úterý 7. 5. 2019 se na atletickém stadionu ve Vyškově konalo okresní kolo atletické soutěže O pohár rozhlasu. Naši školu zastupoval tým starších dívek ve složení Patricie Pavlíková, Tereze Stehlíková, Lenka Müllerová, Lucie Štouračová, Marie Elsnerová, Karolína Bartáková a Zuzana Baráková. I přes nepřízeň počasí děvčata dosáhla v obrovské konkurenci velkých škol velmi pěkných výsledků. Ve skoku dalekém se výkonem 463 cm Patricie Pavlíková dostala na stupně vítězů a získala krásné 3. místo v konkurenci 36 závodnic. Stejného umístění dosáhla naše štafeta (z celkového počtu 23 štafet jsme byli hlavně díky výborně nacvičeným předávkám třetí). V celkovém hodnocení týmů jsme byli 7. z celkového počtu 14. Nutno podotknout že všechny ostatní školy mimo nás a Otnic byly velké městské (po několika školách z Vyškova, Bučovice, Slavkova, dále Rousínov, Ivanovice) s nesrovnatelnou možností výběru dětí.

Děkuji všem dívkám za jejich snahu v boji o body pro tým a přeji jim mnoho dalších nejen sportovních úspěchů.