Recitační soutěž I. stupeň

Recitační soutěže se zúčastnilo 11 žáků v kategorii 1. - 3. třída a 8 žáků v kategorii 4. a 5. třída. V mladší kategorii bylo opravdu těžké vybrat vítěze, protože všechny děti podaly hezké a vyrovnané výkony.  Starší kategorii reprezentovala pouze děvčata. V této skupině bylo rozhodování o něco snazší. Všichni však zaslouží velkou pochvalu za přípravu a podané výkony.

Výsledky:

I. kategorie                                                                      II. kategorie

1. Václav Fuksa 1. tř.                                                       1. Erika Hrubá  5. tř.

Michal Smutný 1. tř.                                                     2. Karolína Květenská  5. tř.

2. Matěj Zourek  2. tř.                                                       3. Michaela Bartošová   4. B

3. Daniela Klimková 2.B                                                        Denisa Szpaczková   5. tř.

Jan Šťasta    3. tř.

V okresním kole budou naši školu reprezentovat Erika Hrubá a Karolína Květenská.

Náhledy fotografií ze složky Recitační soutěž I. stupeň