Halloweenský večer

Ve čtvrtek 31. 10. 2019 se na Základní škole v Křenovicích konal Halloweenský večer. Žáci 9. třídy si připravili program pro děti z prvního stupně, oblékli se do masek a s pomocí učitelů vytvořili ve škole tu pravou halloweenskou atmosféru. Děti procházely školu a zastavily se celkem na 4 stanovištích. Součástí akce byla i „Soutěž o nejlepší Halloweenské pohoštění", které se zúčastnilo 68 výrobků. Všechny byly velice nápadité, povedené a celá škola si na nich pochutnala.

Akci si užili jak deváťáci, tak děti, které strašidelnou trasu po škole prošly. Troufám si říci, že i přes nejisté očekávání, jelikož se jednalo o premiéru, se na akci dostavila většina žáků a večer se opravdu vydařil.

Moc děkuji deváťákům, že se k této výzvě tak dobře postavili a učitelům, kteří se zasloužili o hladký průběh akce.

Za organizátory Mgr. Renáta Bugárová

Náhledy fotografií ze složky Halloween