Soutěž v Aj

Školní kolo soutěže v anglickém jazyce

Dne 7.12.21. na naší škole proběhlo školní kolo soutěže v anglickém jazyce pro 5. ročníky. Do soutěže se přihlásilo osm žáků. Znalosti žáků byly prověřeny testem, který měl písemnou a poslechovou část a dále krátkým pohovorem, kdy žáci měli říct pár informací o sobě a následně odpovídat na dotazy vztahující se k určitému obrázku. Na konci celého testování žáci prezentovali anglickou básničku, říkanku.

Na prvním místě se umístila žákyně Alžběta Karbulová z třídy 5. A. K jejímu vítězství ji gratulujeme. Nicméně, velmi si vážím odvahy a vervy všech účastníků, kteří se do soutěže zapojili s nasazením a i s vědomím, že mnozí z nich se budou muset poprat s trémou a nervozitou.

Všem účastníkům děkuji za jejich účast a přejeme radost a úspěchy v dalším studiu.

Mgr. Karla Žáčková